İŞ TELEFON SİSTEMLERİ \
VoIP
HTML5 Icon

DÜNYA DAHA DA KÜÇÜLSÜN!

İŞ TELEFON SİSTEMLERİ \ VoIP


İşletmeler, telefon sistemleri söz konusu olduğunda her zamankinden daha fazla seçeneğe sahiptir. İster sabit hat, VoIP (Internet üzerinden sesli iletişim protokolü), kurum içi, bulut barındırma veya tamamen sanal sistem istesinler, işletmeler artık yüzlerce seçeneğe sahiptir.
Geleneksel telekom altyapısı, bu modern işletmelerin talep ettiği sürekli bağlantı ve verimliliği desteklemek için kurulmamıştır. Her ayın telefon faturalarını düşürmek iş telefonumuz ve VoIP sistemlerimiz ile mümkündür.
Bu hizmet, şirketinizin müşterilerine veya diğer ekip üyelerine düşük maliyetle ve her yerden (ofisinizde olmadığınızda bile) kolayca bağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca, müşteri memnuniyet oranınızı takip etmek ve izlemek ve çeşitli rapor türleri almak mümkündür.

MÜŞTERİ VERİTABANI

İş Telefonu Çözümleri ve VoIP'yi Çalıştırarak, müşterileriniz sizinle bağlantı kurdukları zaman onların iletişim bilgilerinin güvenilir ve eksiksiz bir kaynağına sahip olabilirsiniz.

MALİYET ETKİLİ

İş Telefonu Sistem Çözümleri'ni kullanarak şirketinizin yıllık maliyetlerini düşürebilir ve dahili ofisinize neredeyse ücretsiz bağlanabilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

VoIP sistemlerini kullanmakla, bir müşterinin çağrısı yanıtlanmadığında izini sürebilir ve VoIP sistemi arayüzünden birden fazla rapor türü elde edebilirsiniz.

7/24 BAĞLANTI

Modern iş telefonu çözümlerini ve VoIP sistemlerini kullanmak, şirketinizin ekibin üyelerine ve müşterilerine her an, her zaman bağlanmasına yardımcı olur.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com