IT DESTEĞİ \
DANIŞMA
HTML5 Icon

EN İYİ YAPTIĞIMIZ ŞEYİ YAPMAMIZA İZİN VERİN!

IT DESTEĞİ \ DANIŞMA


Sunucular, PC'ler, Dizüstü Bilgisayarlar, Ağ Aygıtları, CCTV Kamera Sistemleri, İş Telefon Sistemleri, VoIP Sistemleri, Yazıcılar ve benzeri gibi günümüzde Küçük Büyük Ölçekli İşletme'nin çeşitli Elektronik Aygıtları bulunmaktadır.
Şirketinizde kullanılan Her Türlü BT Altyapısı Üzerinde Profesyonel Danışmanlık, Kurulum, İzleme ve Destek (Uzaktan veya Yerinde) sağlayabiliriz.
Danışmanlık Hizmetlerimizin Yardımı ile, İş Çözümünüz için Kısa Süreli Yüksek Bir Memnuniyet Oranıyla Uygun Maliyetli, Güncel ve Uygulanabilir ve Özel Dizayn edilmiş olmaları beklenebilir. Şirketiniz, İşletmenizin İhtiyaçlarına dayalı olarak "On-Demand" veya "Flat-Rate" BT Destek Hizmetlerinden (Yerinde ve Uzaktan) yararlanılabilir.

FLAT-RATE DESTEĞİ

Bu Destek Tipiyle, Şirketinizin tüm BT Altyapısı için Aylık Ortalama Fiyatla Tam Destek Sağlayabilir ve Sürpriz Fiyatlarınızı İşletmenizden kesebilirsiniz.

TALEP DESTEĞİ

İsteğe Bağlı BT Yönetim Çözümleri, ihtiyaç duyduğunuz her sefer Uzman Yardımını sunar. Sunucu veya İş İstasyonlarınızdaki Ağ Desteği ve Sorun Giderme sorunlarını, yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma konularını ele alamıyoruz.

MALİYET ETKİLİ

İşiniz için BT Destek Hizmetlerinden birini seçerek durumunuz için özel olarak tasarlanmış bir Maliyet Verimli Çözüm bekleyebilirsiniz.

BT DANIŞMANLIĞI

BT Danışmanlık Hizmetimiz, İşletmenizi Hedef olarak koyduğunuz şeye yönlendirecek ve size yardımcı olacaktır. Her zaman yeni teknolojiler ve Bütçe Çözümleri dengesini sunabiliriz.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com