SUNUCU KURULUMU \
SANALLAŞTIRMA
HTML5 Icon

İŞİNİZİ BİR PROFESYONEL GİBİ YÖNETİN!

SUNUCU KURULUMU \ SANALLAŞTIRMAn


Güvenilir bir sunucu, işletmelerin, örneğin Ofis Kaynaklarını Paylaşma, Kullanıcı Politikalarını Birleştirmek, Çalışanların Çalışma Saatleri Üzerindeki Süper Vizyon Eden Çalışan Faaliyetleri, İşe Bir Katman Katmak ve çok daha fazlası gibi işlemleri kolaylaştırma fırsatı verir. ONSERVIS, İş Bilgisayar Ağlarının Kurulumu, Bakım, Sanallaştırma ve Yükseltmelerini sunar.
Az kullanılan Sunuculara Sahip Küçük İşletmeler veya Artan BT maliyetleri olan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Sanallaştırma, BT kaynaklarının yönetilme ve konuşlandırma biçimini kökten değiştirerek rahatlama imkanı sunar.
Sanallaştırma, sunucu iş yüklerini bir sanal çalışma alanından diğerine taşımanıza izin vererek benzersiz esneklik, performans ve kullanım sağlıyor ve böylece iş ihtiyaçlarınıza göre anlık olarak sunucu kaynaklarını en üst düzeye çıkarıyor.

ÇALIŞANLARIN DENETİMİ

Proxy Sunucu Hizmetleri ve Active Directory gibi Hizmetleri Çalıştırarak, İşletmenizi Yönetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiler için Merkezi Bir Kaynağa sahip olabilirsiniz.

İŞ YÖNETİMİ

Ofis Otomasyonu ve İşletme Yönetimi için Ağa Dayalı Programların Yardımı ile, Kaynakları kapatmaya göre yönetebilir, önceden plan yapabilir ve şaşırtıcı öğeleri işinizden çıkartabilirsiniz.

VERİ KORUMASI

Veritas-Symantec, Acronis, Veeam ve benzeri gibi birinci sınıf Veri Koruma ve Yedekleme Çözüm Programlarından yararlandığınızda, İşletme Verileriniz her zamankinden daha güvenlidir.

SANALLAŞTIRMA

Kurumsal Üst düzey Sanallaştırma Platformlarını (VMWare vSphere'den Microsoft Hyper-v'ye) kullanmak, size İşletmede Maliyet-Verimli Çözümler Sağlama Fırsatı sağlar.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com