AĞ GÜVENLİĞİ

HTML5 Icon

SİZİN OLANI KORUYUN!

AĞ GÜVENLİĞİ


Ofisinizin ağı, teknoloji altyapınızın belkemiğidir. Güvenli ve düzgün bir şekilde korunmuş bir ağa sahip olmak işletme faaliyetleriniz için kritik önem taşıyor ve ekibimiz her ölçekteki ve risk kategorisindeki ağları yönetmek üzere eğitiliyor.
Siber güvenlik, ağları, bilgisayarları, programları ve veriyi saldırı, hasar veya yetkisiz erişime karşı korumak için tasarlanmış teknoloji, süreç ve uygulamaların vücududur. Bir bilgi işlem bağlamında, güvenlik, siber güvenlik ve fiziksel güvenliği içerir.
Özel ağ güvenlik çözümlerimiz, kötü amaçlı yazılımlara ve ağlarınıza ve verilere giderek daha da karmaşıklaşan diğer saldırılara karşı en güncel koruma sağlar.
Haftalık bakım ve sistem yamalarından anti-virüs koruması ve güvenlik duvarı yönetimine kadar, amacımız, işletmenizin güvenli olduğunu bilmenizdir.

DURUMLAR

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin %97'si geleceğin ticari büyümesi için çevrimiçi güvenliğe iyileştirme önceliği koymuyor. Küçük işletmelerin% 60'ı, bir veri ihlalinden sonra müşterilerin güvenini kaybetme ve olumsuz tanıtım eksikliği nedeniyle genellikle bir iş bırakmaları nedeniyle harekete geçer.

SUNUCU BAZLI ANTİVİRUS

Üst düzey Kurumsal Güvenlik Çözümleri'ni kullanarak, tüm iş istasyonları güvenlik seçeneklerinizi, birleştirilmiş bir sunucu tabanlı programdan yönetebilir ve böylece, işletme verisinin güvenlik seviyelerini izleyebilir ve çok geç olmadan önce uygun işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

VERİ KORUMASI

Dünya Standartlarında Veri Koruma ve Yedekleme Çözümü Programlarından (Veritas-Symantec, Acronis, Veeam vb.) Yararlanarak İş Verileriniz Her zamankinden daha güvenli hale gelir ve daima erişilebilir durumdadır.

GÜVENLİK DUVARLARI

Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi (UTM), tek bir cihazdan sağlam işlevsellik sağlar ve birden fazla sisteme gerek duymazsınız. Geleneksel güvenlik duvarı, tek bir sistemde birden fazla güvenlik işlevini gerçekleştirebilen her şey dahil bir güvenlik ürününe dönüşüyor.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com