Teknik Servis \
Tamir
HTML5 Icon

HAYDİ DÜNYALI ONARALIM, BİR DEFADA BİR PC!

Teknik Servis \ Tamir


Tabletlerden cep telefonlarına veya PC'lerden dizüstü bilgisayarlara neredeyse her cihaz için profesyonel donanım ve yazılım onarım hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, şirketinizdeki cihazlar için çok çeşitli yedek parça temin edebiliyoruz.
Onarım hizmetlerimiz şunları içerir:
► En yeni İşletim Sistemlerine Sahip Dizüstü Bilgisayar Yedekleme ve Biçimi
► Dizüstü, Tablet ve Cep Telefonu Ana kart Yongaseti Değiştirme
► Dizüstü, Tablet ve Cep Telefonu Ekran ve Pil Değiştirme
► Geniş Bir Program ve Virüs Virüsleri Yükleme
► Sabit Disk Sürücülerinden Veri Kurtarma

APPLE CİHAZLARI

Özellikle Macbooklar, iMac'lar ve iPhone'lar gibi Apple Cihazları için Profesyonel Donanım ve Yazılım Onarımları sağlayabiliriz. Onarımlar: Ana kart onarımları, Ekran ve Pil değiştirme, Yükseltme ve Kurma Parçalar ve programlar.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR TAMİRİ

Teknisyenler Ekibimiz dizüstü bilgisayarın neredeyse tüm markalarını onarabilir. Bu profesyoneller her zaman cihazınızın durumuna göre bir çözüm sağlayabilirler.

CEP TELEFONU TAMİRLERİ

Tablet ve Cep Telefonunuzun sorunlarını çözebilecek bazı uzmanlarımız var; ya donanım (Ana kart, Ekran, Dokunmatik Ekran ve Pil) veya Yazılım (Android, iOS ve Windows Phone) sorunu.

FORMATLAR/PROGRAMLAR

Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Verilerinizi güvenle yedekleyebilir, olası herhangi bir donanım sorununu teşhis edebilir, cihazınızı temiz formatıyla biçimlendirebilir ve en kısa sürede en son İşletim Sistemi ve Programlarını yeniden kurabiliriz.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com