OFİS YERİ


HTML5 Icon

BİR SONRAKİ ADIMINIZI ATIN!

OFİS YERİ


Hareket eğlenceli değildir ve BT ağı içeriyorsa düpedüz stresli olabilir. Belirli teknoloji taşıma sorunlarıyla ilgili size yardımcı olabiliriz veya bir BT taşınmasını bütünüyle gerçekleştirebiliriz.
Ağınızı eski konumunuzdan söküp yeni kurulumunuza yerleştirebilmenize kadar sizinle ilgileniyoruz. Bağlantı noktanızın yeni ofisinizde bulunup bulunmadığını öğreneceğiz ve yeni ofisinizde kurulacak yeni hatlar için rekabetçi fiyat teklifleri sunacağız ve güvenlik duvarları ve yönlendiriciler gibi ağ donanımınızdaki yeniden yapılandırmaya da dikkat edeceğiz.
Neyin olması gerektiği konusunda kapsamlı bir plan sunacağız ve her şeyin gerektiğinde gerçekleşmesini sağlayacağız. Adımlarınızın her bir yönünü güvenli ve kazasız bir biçimde etkili olarak ele almamız için bize güvenebilirsiniz.

MİNİMUM MÜDAHALE

Taşınmanızı deneyimli bir BT uzmanı ile planlamak, işletmenizin en az kesinti ve durgunluk süresi ile devam etmesine ve kritik işletmeler için faydalı olmasına yardımcı olur.

EN YENİ TEKNOLOJİLER

Ofisi taşırken, eski ofisinizin bilinen kusurlarını ortadan kaldırıp yeni ofisinizdeki yeni, daha hızlı ve daha güvenilir teknolojileri kullanmanız için bir fırsat haline getirebilirsiniz.

VERİ YEDEKLEMESİ\VERİFİKASYON

İş verilerinizin bütünlüğünün, BT Taşınmalarınızdaki ana işimizden biri olduğunun bilincindeyiz, bu nedenle ortada bir şeyin ters gitmesine neden olmaksızın her şeyi tekrar kontrol ettik.

VERİ MERKEZİ TAŞINMASI

Hem taşınma ilgili tüm sorumluluğu alabiliriz hem de ekibinize gerektiği gibi yardım edebiliriz. Yetenekli ekip, veri merkezi ortamımızı belgeleyen, kaldıran, yeniden yükleyen, yapılandıran ve belgeleyen bir ekiptir ve tüm güvenlik yönergelerini kabul etmiş sayılır.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com