AĞ KABLOSU \
KABLOSUZ
HTML5 Icon

BAĞLANTI ÖNEMLİDİR!

AĞ KABLOSU \ KABLOSUZ


İş, sürekli olarak ağınıza, İnternet'e ve size bağlıdır. Dolayısıyla, düzgün bir şekilde kablolu bir ağa sahip olmak, devam eden işlemleriniz için çok önemlidir.
Pek çok müteahhit, doğru ağ bağlantılarının önemini anlamıyor - ancak biz anlıyoruz. Ekibimiz, bakır, fiber ve kablosuz sistemler dahil olmak üzere hemen hemen tüm düşük voltajlı veri kablolarını çalıştırabilir.
Tüm ofisiniz için güvenli, sorunsuz bir bağlantı sağlamak için yalnızca en iyi kablo ve parçaları kullanırız.
Ekibimiz neredeyse her türlü ağ altyapısını kurma, yapılandırma ve bakım yapma kapasitesine sahiptir ve Cisco Systems, Mikrotik, TP-Link ve benzeri tanınmış markalardan gerekli parçaları sağlayabilir. Anahtarların (Hem Katman 2 hem de Katman 3), Yönlendiriciler, Kablosuz Erişim Noktaları ve VLAN'da gerekli yapılandırmalarını kullanabilmeniz için, her şeyin her türlü iş gereksinimine dayanarak mükemmel bir çalışma ağı olmasını tasarlayabiliriz ve böylece her şey mümkün olduğunca sorunsuz çalışır.

AZALAN ARIZA GİDERME SÜRESİ

İyi yapılandırılmış bir ağdan yararlanma, işletmeniz İnternet İşlemlerine (neredeyse herhangi bir şirket gibi) bağlıysa, özellikle iş akışınızda büyük bir etkiye sahip olabilir.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÇÖZÜMLER

İhtiyaçlarınıza göre Ağ Çözümleri sunabiliriz. Dolayısıyla, bütçede kalma ve güncel doğru çözümler almayı dengeleme konusunda size yardımcı olabiliriz.

BİRLEŞTİRİLMİŞ AĞ

Hizmetlerimizi kullanarak ağır işyükü güvenilir ve sorunsuz bir şekilde idare edebilecek bir BT altyapısı sunacağız.

SİBER GÜVENLİK

Bugünlerde verilerinizi korumak, küçük ve büyük ölçekli şirketler için büyük bir endişe kaynağı gibi görünüyor. Ağınızı, güncel güvenlik önlemleri doğrultusunda tasarlıyor ve kuruyoruz.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com