SUNUCU - AĞ
ARIZA GİDERME \ İZLEME
HTML5 Icon

İŞİNİZİ YAPIN. GERİSİNİ BİZE BIRAKIN!

SUNUCU - AĞ ARIZA GİDERME \ İZLEME


Karmaşık BT Altyapılarını yönetmek ve gidermek için doğru beceriler, özel bir odaklanma ve etkili bir yanıt gerekir. Hizmetlerimizle ONSERVIS, işletmenizin sunucularının, ağlarının, masaüstlerinin ve dizüstü bilgisayarlarının sağlıklı ve istikrarlı kalmasını sağlamak için doğru becerileri sunar.
Bu hizmet, eksiksiz sistem ve kullanıcı desteği sağlamak için izleme ve yönetim araçlarını uzman kaynaklarla birleştirir. Hizmet anlaşmamızın altındaki sunucularınız için, kritik ve güvenlik güncelleştirmeleri için düzenli olarak uygulama yaması sağlarız.
Sunucunuzun up / down durumuyla ilgili olarak, mevcut sürücü alanı, CPU kullanımı ve bellek kullanımı gibi yararlı ölçütleri de aktif olarak izleyecek ve bildireceğiz. İzlenemediğimiz hiçbir ağ, sunucu veya cihaz bulunmayan uygun bir aylık ücret karşılığında özelleştirilmiş, kapsamlı koruma sunuyoruz.

ÇEKİRDEK İŞE ODAKLANMAK

Küçük bir işletme olarak, ağınız önemli bir yatırımdır. Bizimle birlikte, her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamak için yetenekli, özverili bir problem çözme ekibiniz var ve herhangi bir sorununuz varsa, hayatınızda her zaman konuşabileceğiniz birisi var.

SUNUCU HATASI: HAYIR!

ONSERVIS'in fiziksel veya sanal sunucularınızı düzenli aralıklarla izleme ve yönetme konusunda güvende kalabilirsiniz. Bir sorun ortaya çıkarsa, konunun üzerinde durmaya çalışacağımızın farkındayız ve çalışmaya başlayacağız. Hizmetimizin bir parçası olarak düzenli aylık bakım da sağlanmaktadır.

ARIZA GİDERME & ONARIM

Anlaşmaya göre Microsoft Windows ve diğer üçüncü taraf uygulamaları ile ilgili herhangi bir işlevsellik veya kurulum sorununu gidereceğiz. Uyarı şiddetine bağlı olarak, gerekli eylemler sistem yöneticileri tarafından gerçekleştirilecektir.

DENEYİMLİ UZMANLAR

Çeşitli senaryolarla uğraştığımız için konuyu ele alabilir ve çabucak çözebiliriz. İlgili sorunları birçok kez gördük ve daha sonra yüksek düzeyde bir sorun giderme uzmanlığı geliştirdik.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com