CCTV GÖZETİM KAMERALARI

HTML5 Icon

NE İSTERSENİZ, NE ZAMAN İSTERSENİZ VE NEREDE İSTERSENİZ!

CCTV GÖZETİM KAMERALARI


Bir işyerinin güvenliği ve izlenmesi, her yöneticinin aklını meşgul eden bir şeydir. İşyeriniz için gelişmiş CCTV kamera sistemleri sağlayabiliriz; kayıt, canlı veya kaydedilmiş videoyu uzaktaki bir PC'ye veya cep telefonuna aktarma, hareket algılama alarm sistemleri ve daha pek çok seçenek mevcuttur.
Sunduğumuz CCTV ve güvenlik gözetim çözümleri, evinizi veya işyerinizi yüksek kaliteli gözetim ve depolama ile korumanın en iyi yoludur. Ekibimiz, küçük işletmelerden perakende satış mağazalarına kadar her boyutta sistemi ayarlamada uzmandır.
Gözetim ürünlerinde yalnızca en üst kalitede kaynak üretiriz, böylece en iyi kalitede görüntü ve ses elde etmenizi, ekipmanınız üzerinde hassas kontrol yapmanızı ve veriyi güvenli bir şekilde saklayabilmenizi sağlarız.

İŞİNİZİ TAKİP EDİN

Video aktarım servislerini ve özel iOS veya Android Uygulamalarını kullanarak işinizi dünyanın her yerinden uzaktan takip edebilirsiniz.

7/24 GÜVENLİK

Bilinen CCTV Gözetleme Sistemlerinden yararlanarak, her koşulda kesintisiz çalışabilen güvenilir bir güvenlik sistemine sahip olabilirsiniz.

HAREKET ALGILAMA

IR hareket dedektörlerini işiniz için ek bir güvenlik katmanı olarak ekleyebiliriz veya sadece Kameralarda Entegre Hareket Algılama özelliğini kullanabilirsiniz. Hareket Algılama, daha güvenli ortamlar için Alarmları veya Kaydı tetikleyebilir.

CANLI \ KAYITLI VİDEO

Canlı veya kayıtlı videoları istediğiniz zaman görebilirsiniz. Hareket Algılama etkin Kayıt sayesinde, kaydedilen videoları istediğiniz herhangi bir süre için saklayabilir ve bunları hemen ulaşırsınız.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com