İŞ DEVAMLILIĞI \
Felaket Kurtarma
HTML5 Icon

BİR ADIM GERİDE DURUN!

İŞ DEVAMLILIĞI \ Felaket Kurtarma


Her işletme, faaliyetlerini kesinti ve veri kaybından korumak ister. İşletmenizin operasyonlarını riske atabilen, siber saldırılar, ekipman arızaları ve doğal felaketler gibi her şey, bir felaket kurtarma planının hazır bulundurulmasına neden olur.
Felaket beklenmedik şekillerde oluşabilir ve veri yedekleme ile ilgili bir plan hazırlamak önemlidir. İş Sürekliliği planı olarak da bilinen bir felaket kurtarma planı, işinizdeki aksamayı sınırlayan politikaları ve prosedürleri belgelemektedir.
Kurtarma adımları, sunucuları yedeklemelerden geri yüklemeyi içermelidir. Önleme, tespit ve restorasyonun tüm yönlerini kapsarız.
Kuruluşunuz bir felâket veya beklenmedik olaydan hızlı ve metodik olarak kurtarma ve operasyonları kolayca başlatma becerisi kazanacaktır. Yenilikçi çözümlerimiz, işletme operasyonlarınızı her zaman iyice desteklemektedir.

SAHA İÇİ/ SAHA DIŞI YEDEKLEME

Geleneksel teyp yedeklemeleriyle işlemlerinizi geri yüklemek günler sürebilir. Yedekleme ve Felaket Kurtarma Cihazı ile birkaç dakika içinde verilerinizi kurtarabilir, tüm sunucuları bir saatten daha kısa sürede başarısız hale getirebilir ve ofisiniz yere gelince işletme verilerinizi geri yükleyebiliriz.

YEDEKLEME\KURTARMA YÖNETİMİ

Felaketten kurtarma, sürekli izleme ve acil durumlarda hızlı bir şekilde iletilmesini gerektirir. Kurtarma sistemlerinizin günlük gözden geçirmesini ve bakımını yönetiriz; bu, ayrıntılara bakmaktan asla çekinmeyin demektir.

VERİ KORUMASI

Veritas-Symantec, Acronis, Veeam ve benzeri gibi birinci sınıf Veri Koruma ve Yedekleme Çözüm Programlarından yararlandığınızda, İşletme Verileriniz her zamankinden daha güvenlidir.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÇÖZÜMLER

Her işletmenin farklı sistemleri, gereksinimleri ve kaynakları vardır. Kapsamlı olmasını sağlamak için kapsamlı paketler sunuyoruz ve ayrıca, çözümlerinizi benzersiz gereksinimlerinize göre özelleştirmek için de çalışabiliriz.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com