Personel Devam Kontrol

HTML5 Icon

İŞİNİZİ YAKINDAN TAKİP EDİN!

Personel Devam Kontrol


Manuel katılım kaydı organizasyonların zaman ve maliyet harcamalarına neden olur. İnsan hataları ve hileli zaman tutma, herhangi bir kuruluşun üretkenliğini doğrudan etkileyen ek gizli giderlerdir.
Katılım koşullarında bir şirketten diğerine değişiklik yapılması, zaman-katılım verilerinin alınması ve otomatikleştirilmesi için son derece zorlayıcı bir konudur. Bu nedenle, herhangi bir kuruluşun verimliliğini artırmak için tamamen otomatikleştirilmiş bir zaman-sürekli yönetim yazılımı önemlidir.
Biyometrik katılım yönetim cihazlarımızın (parmak izi veya yüz tanıma gibi) yardımıyla, şirketteki her çalışan katılımını izlemek ve kaydetmek için güvenilir bir kaynağa sahip olabilirsiniz.

ÇALIŞANLARIN DENETİMİ

Devamlı Yönetim Sistemimiz sayesinde çalışanlarınıza çalışma saatlerini kontrol etmede ve işiniz için doğru kararlar verebilmeniz için huzurunuz olacaktır.

İŞ YÖNETİMİ

Programdan çıkarabileceğiniz çeşitli güvenilir rapor türlerinden yararlanarak, ofisinizi yakından yönetebilir ve kuruluşunuzun verimliliğini artırabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI

Bu sistem, bu raporları kuruluşun amaçlarından yararlanabilecek özel bir İnsan Kaynakları (İK) Departmanı olan şirketler için hayati önem taşımaktadır.

ÖZELLEŞTİRİLEN RAPORLAR

Seyirci Yönetim Sistemi özel programı, işinizin ihtiyaçlarına göre kolayca ve doğru bir şekilde özelleştirilmiş raporlarınızı verebilirsiniz.*Bu alanlar zorunludur..

ANA OFİS
ONSERVIS
Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 11/A
Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL
TEL: +90 (212) 216 82 82
FAX: +90 (212) 216 74 74
Email
info@onservis.com